Pracownik biurowy - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2022-06-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: MANKAR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0547

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Firma prowadzi Auto Salon oraz Komis samochodowy jak również sklep motoryzacyjny:
Praca przy komputerze, wprowadzanie danych,
odpisywanie na e-maile,
rozmowy telefoniczne z klientami,

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 1-3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt, godz. 8.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Możliwość pracy na umowę zlecenie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie (dowolne). Doświadczenie: mile widziane. Umiejętności: obsługa biura oraz komputera.

NIP: 6342937799
REGON: 38155908300000
Adres www: www.autocentrummankar.pl
Adres: 40-143 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Antoni Tryanowski
E-mail: info@mankar.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
List motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail