Pracownik produkcyjny - Łomża, podlaskie

Data dodania: 2022-06-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: EDPOL FOOD & INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0811

Miejsce pracy: Nowogrodzka 155A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyny pakującej.
Pakowanie wyrobów gotowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.07.2022
Data zakończenia: 25.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik przemysłowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 7182139887
REGON: 20085164800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja przypraw
Adres: Nowogrodzka 155A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Olender
Nr telefonu: 86 2183032 wew. 234
E-mail: hr@edpolfood.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail