Specjalista ds. procesów finansowo-księgowych - Katowice, śląskie

Data dodania: 2022-06-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/1864

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Kontakt z klientami angielskojęzycznymi z całego świata (telefoniczny oraz mailowy) w języku angielskim w sprawie niezapłaconych należności. Odpowiedzialność za terminowe opłaty należnych faktur. Ścisła współpraca z przedstawicielami obsługi klienta, sprzedawcami, księgowością i menadżerami, w celu zapewnienia terminowej windykacji. Kontakty z współpracownikami w międzynarodowej organizacji w języku angielskim. Dokonywanie oceny historii kredytowej na podstawie zachowań klientów w zakresie płatności.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 6000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenia zawodowego min. 1 rok w firmie o profilu międzynarodowym. Wymagany dokument potwierdzający znajomość języka obcego.

Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM.
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pośpiecha 14, 40-852 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Wujec
Nr telefonu: 32-47-98-577, 32-47-98-500, 32-47-98-501, 32-47-98-502, 32-47-98-503
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + dokument potwierdzający znajomość języka obcego - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 8:00-14:00.