Stażysta - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-06-23
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/5850

Miejsce pracy: Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania, wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarzadzeń, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, wykonywanie czynności związanych z dyżurami aresztowymi (jedynie w przypadku skierowania do pracy w wydziale karnym).
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 - 15.30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 768 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki mieszkaniowe na preferencyjnych warunkach, trzynaste wynagrodzenie roczne wypłacane w lutym (za poprzedni rok).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: administrator baz danych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, techniczne

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • rzetelność w pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Inne wymagania: zdany egzamin maturalny, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku, nieposzlakowana opinia, umiejętność obsługi komputera, w tym biegłego pisania i samodzielność.

NIP: 5832901437
REGON: 220068080
Adres www: www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl
Adres: Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Własnoręcznie podpisanie: wniosek o przyjęcie do pracy z danymi kontaktowymi, życiorys, oświadczenie kandydata, że nie toczy się przeciwko niemu przestępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, na potrzeby konkursu, które zostały podane dobrowolnie (wykraczają poza zakres określony w art. 22 Kodeksu Pracy (j. t. Dz. U. z 2019 r.poz. 1040 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o pracownikach sądów i prokuratury (j. t. Dz. U. z 2018 r., poz. 577). Kopię dokumentów potwierdzających wykształcenie. Dokumenty należy złożyć do dnia 13 lipca 2022 r. w siedzibie tutajszego Sądu (Biuro Podawcze), ul. Piekarnicza 10, 80 - 126 Gdańsk lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego (za datę ich włożenia uważa się datę nadania przesyłki w placówce pocztowej operatora). Przy składaniu dokumentów należy powołać się na numer konkursu. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta