Magazynier - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-06-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: Ewa Ptak P.P.H.U. "SUBOR" Zakład Pracy Chronionej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0418

Miejsce pracy: Towarowa 40, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru do magazynu, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania i wydawania wyrobów i towarów, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, branie udziału w inwentaryzacjach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość obsługi komputera

NIP: 8660002564
REGON: 830168493
Adres: Towarowa 40, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Leszek Nowiński
Nr telefonu: 795 599 870
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv