Pracownik biura obsługi klienta - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-06-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: preferowane techniczne

Numer oferty: StPr/22/0581

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - bieżąca administracja biura obsługi klienta,
- odbieranie telefonów i umawianie klientów na wizyty w warsztacie,
- wystawianie zleceń warsztatowych,
- wystawianie faktur VAT i paragonów,
- zamawianie części samochodowych,
- wyjazdy do hurtowni w godzinach pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia - wysokość wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne, kierunek: preferowane techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, czynne prawa jazdy kategorii B, umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami, doświadczenię w obsłudze klientów, komunikatywność i otwartość, wysoka kultura osobista, samodzielność i umiejętności organizacyjne, chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
Nr telefonu: 655295067
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
w tytule e-maila prosimy wpisać nazwisko, imię oraz nazwę stanowiska.
Przesłane aplikacje zostaną rozpatrzone tylko pod warunkiem zawarcia w nich poniższej klauzuli:
"Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym wizerunkowych, zawartych w mojej aplikacji oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ciągu 2 lat od dnia opublikowania niniejszej oferty dla potrzeb przyszłych rekrutacji."