Kelner - Zagórze, mazowieckie

Data dodania: 2022-06-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: "GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/627

Miejsce pracy: 05-079 Zagórze 3, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa gości w restaruracji, wydawanie posiłków, przyjmowanie zamówień, dbanie o stanowisko pracy oraz powierzony sprzęt
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: praca na dwie zmiany 7-15 i 14-22
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 7581909950
REGON: 55073745300000
Adres: 05-079 Zagórze 3, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 606115309
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon