Sprzedawca - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2022-06-01
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 1/5/2022

Miejsce pracy: Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Obsługa Klientów przy kasie fiskalnej oraz Ladzie Tradycyjnej,
- Wykładanie towaru na półki sklepowe,
- Dbanie o porządek na hali sprzedaży i magazynie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka 20 zł brutto za godzinę pracy (dla uczniów/ studentów do 26 r. ż. jest to stawka netto)
Zawód: sprzedawca*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone 18 lat.

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Przemysłowa 100, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Wójcik
Wymagane dokumenty: aktualna książeczka bądź orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych