Kierownik zespołu - Tarnowskie Góry, śląskie

Data dodania: 2022-05-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0619

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kierowanie zespołem doradców kredytowych i obsługa klienta,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik instytucji pożyczkowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 5213664459
REGON: 147054022
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe formy udzielania kredytów
Adres: Orla 13/10, 90-317 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Tarka
Nr telefonu: 607082391
E-mail: ewelina.tarka@icredit.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail