Robotnik górniczy dołowy w kwk budryk - Ornontowice, śląskie

Data dodania: 2022-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: Universal Energy Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0414

Miejsce pracy: 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Proste prace pod ziemią, zlecone przez przełożonego

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-178 Ornontowice
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Pt 6-14, 14-22, 22-6

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 23.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik górniczy dołowy
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne)

NIP: 2220918184
REGON: 387059708
Adres: OŚWIĘCIMSKA 54, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 324162045, 324162047
E-mail: a.krzyzowska@universal-energy.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po wcześniejszym kontakcie tel. celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt7-15