Technik informatyk - Głobino, pomorskie

Data dodania: 2022-05-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: FASADA WINDOWS&DOORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1250

Miejsce pracy: Przemysłowa 6, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Technik informatyk jest odpowiedzialny za wdrażanie produktów do programu komputerowego oraz konfigurowanie maszyn
sterowanych numerycznie. Jest on także technicznym wsparciem działu handlowego i innych komórek firmy. Praca
ma miejsce w głównym biurze lub w biurze przy hali produkcyjnej. Profil kandydata: - umiejętność czytania rysunków
technicznych oraz przyswajania wiedzy technicznej - znajomość podstaw programowania C+ lub Pascal - mile widziana
znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego - mile widziana znajomość programu CAD. Godz. pracy 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Dlaczego warto: - różnorodność produktów sprawia, że praca nie jest monotonna i oferuje wiele wyzwań, a także pozwoli
Ci się rozwinąć - nauczymy Cię obsługiwać nasze oprogramowanie, nie zostaniesz pozostawiony sam sobie - atrakcyjne
zarobki oraz możliwość awansu - zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Fasada jest zgranym
zespołem, organizujemy spotkania okolicznościowe

NIP: 8392627079
REGON: 77125614200000
Adres: Przemysłowa 6, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patryk Łakomy
Nr telefonu: 695611844
E-mail: pl@fasada.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail