Mechatronik - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-05-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/22/0435

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż podzespołów mechatronicznych, montaż układów pneumatycznych, montaż układów automatyki przemysłowej, regulacja i nastawy podzespołów maszyn wg wytycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: - w zależności od umiejętności i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik mechatronik*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania pożądane

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, posługiwanie się narzędziami, elektronarzędziami, obsługa komputera, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
Nr telefonu: 655295067
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, kwalifikacje zawodowe, posiadane uprawnienia