Kontroler jakości - Bierkowo, pomorskie

Data dodania: 2022-04-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: JS Fabryka Przekładni Sp. zo.o. Sp.K
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/22/1123

Miejsce pracy: Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pomiarów i wewnętrznych badań, odbiór jakościowy, kontrola jakości wyrobów i procesów produkcyjnych, kontrola ostateczna wyrobów gotowych, nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym (prowadzenie ewidencji, wzorcowanie, naprawa), obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej, zgłaszanie przełożonemu potrzeb w zakresie zakupów sprzętu kontrolno – pomiarowego, ścisła współpraca ze Specjalistą ds. Jakości w zakresie: analizy procesów technologicznych i sporządzania wniosków dla poprawy jakości i optymalizacji procesów analizy niezgodności , prowadzenie dokumentacji ZSZ, współpraca z Pełnomocnikiem ds. ZSZ. Godz. pracy 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wynagrodzenie od 4500 do 5600 brutto. Praca na jedną zmianę, z możliwością rozszerzenia na dwie zmiany. Umiejętności: praktyczna znaj. rys. technicznego, znaj. technik pomiarowych, znaj. zagadnień techniki i mechaniki i/lub doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem, obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego, obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej, zdolności manualne, obsługa komputera.

NIP: 8393129975
REGON: 221044880
Adres: Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 598119300
E-mail: praca@starosielski.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail