Pomocnik tapicera - Miasteczko Śląskie, śląskie

Data dodania: 2022-04-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0495

Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: tapicerowanie mebli
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 04.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowo
Zawód: tapicer*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6451285338
REGON: 277665087
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja wyrobów tartacznych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
Nr telefonu: 322855038
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane skierowanie z PUP