Sprzątaczka - Świdwin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-04-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0309

Miejsce pracy: Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zamiatanie i mycie podłóg, ogkurzanie, ścieranie kurzy, usuwanie śmieci, dezyfenkcja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 09.05.2022
Data zakończenia: 08.05.2025
Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • czyszczenie maszyn krawieckich (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • Dokładność, skrupulatność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1 miesiąc doświadcznia w czyszeczeniu maszyn krawieckich

NIP: 6721555926
REGON: 33001841500000
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja odzieży
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kołobrzeska 3, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daria Kozak
Nr telefonu: 943655704
E-mail: d.kozak@swidwin.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie