Monter konstrukcji stalowych - Czarna Białostocka, podlaskie

Data dodania: 2022-03-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/22/0868

Miejsce pracy: Fabryczna 7/29, 16-020 Czarna Białostocka, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych na hali produkcyjnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.04.2022
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: spawanie MAG 135, umiejętność czytania rysunku technicznego

NIP: 9661948083
REGON: 20020800700000
Krótki opis działalności gospodarczej: wykonują obiekty przemysłowe, handlowe i biurowe o konstrukcji stalowej, jak również konstrukcje stalowe pod technologie
Adres www: www.promostal.pl
Adres: Fabryczna 7/29, 16-020 Czarna Białostocka, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 85 876 86 01
E-mail: kadry@promstal.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv przesłać e-milem
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail