Magazynier - Brzeziny, mazowieckie

Data dodania: 2022-03-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: TEXLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/299

Miejsce pracy: 05-074 Brzeziny 29, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARÓW, DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK W MAGAZYNIE I NA TERENIE PRZYLEGŁYM, PRZYJMOWANIE DOSTAW.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 17.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22,29 PLN
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : praca od 8-16
praca 40h/tygodniowo

NIP: 5321916320
REGON: 140542190
Adres: 05-074 Brzeziny 29, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 607 477 770
E-mail: biuro@texland.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail