Elektromonter - Połaniec, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: APP Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0130

Miejsce pracy: Czarnieckiego 6D, 28-230 Połaniec, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż różnego rodzaju instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych, w tym montaż instalacji:
elektrycznych jednofazowych i trójfazowych,
aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki (AKPiA),
telewizji przemysłowej (CCTV) i kontroli dostępu,
ppoż. i innych.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką
  • wykonywanie instalacji elektrycznych
  • obsługa elektronarzędzi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : mile widziane doświadczenie w uruchamianiu obiektowym instalacji automatyki i elektryki,gotowość do pracy w delegacji, mile widziana znajomość obiektów energetycznych-elektrowni, elektrociepłowni

NIP: 9452039471
REGON: 120087152
Adres: Łowińskiego 7, 31-261 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Władysław Wróbel
Nr telefonu: 667-668-392
E-mail: biuro@app-e.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail