Data ważności ogłoszenia: 2012-08-14 00:00

Kierowca kat.b / magazynier

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska branża spożywcza; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,555.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 25/07/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 30030@StPr/12/0883

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Urbaniak Urszula telefon: 616697011 Sobieskiego 20, 62200 Gniezno
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie + CV; Jezyk aplikacji: polski

Komentarze
Ostatnie:
9.03.2014 17:27
Dodał(a): ~pita
gniezno
18.06.2013 19:25
Dodał(a): ~szukający pracy
własnie nie wiadomo w jakim miescie - wpisuje Kalisz praca - a wyskakuje mi w Gnieznie - dziwne!!!
28.02.2013 16:44
Dodał(a): ~gość
szkoda, że nie wiadomo w jakiej miejscowości ta praca