Praca na umowę / praktyki zawodowe w biuro tłumaczeń Supertłumacz

Poszukujesz stanowiska, które ułatwi Ci w całości zagospodarować Twoje umiejętności? Zależy Ci na wysokiej kulturze pracy i dobrej atmosferze? Zamierzasz poszerzyć własne umiejętności pod okiem doświadczonych profesjonalistów?

Praca albo praktyki w biurze tłumaczeń Superłumacz (https://supertlumacz.pl) to perfekcyjna opcja właśnie dla Ciebie! Wyszukujemy ambitnych, uzdolnionych osób, jakie biegle posługują się jednym bądź kilkoma językami obcymi. Dzięki nam mogą skorzystać ze swoich kwalifikacji podczas tłumaczenia różnych tekstów – nie jedynie dokumentów bądź urzędowych pism. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych kontrahentów, przez to stosujemy diametralnie inne techniki pracy. Nie tylko przekładamy tekst z jednego języka na drugi, ale zwracamy także uwagę na przesłanie, styl, wydźwięk itp.

Jako członek naszego zespołu rozwiniesz wszelkie posiadane kompetencje oraz uzyskasz prawdziwą satysfakcję z pracy. Jeśli natomiast zdecydujesz się na praktyki, dopilnujemy o to, byś naprawdę mógł zdobyć u nas jak najwięcej nowej wiedzy oraz doświadczenia. Zapewniamy pracę/praktyki też w formie zdalnej!

Rodzaj umowy

  • umowa o pracę,
  • umowa o dzieło
  • umowa zlecenie,
  • umowa o praktyki zawodowe.

Zakres obowiązków

Tłumaczenie różnorodnych tekstów:

  • z języka polskiego na język obcy,
  • z języka obcego na język polski,
  • z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności).

Wymagania:

  • studia wyższe filologiczne lub inne,
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego,
  • umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • własna działalność gospodarcza,
  • znajomość programu Trados.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@supertlumacz.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych personalnych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej witrynie: https://supertlumacz.pl/praca-i-praktyki/.