Fizjoterapeuta w domu pacjenta

Miejsce pracy: Świebodzin, Skwierzyna, Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Krosno Odrzańskie, Torzym

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (dyplom magistra fizjoterapii z 3 letnim stażem ) i posiadanie prawa wykonywania zawodu,
  • doświadczenie w pracy w zawodzie fizjoterapeuty,
  • cierpliwe, życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta,
  • wysoki poziom zaangażowania i samodzielność.

Obowiązki:
  • wykonywanie świadczeń fizjoterapeutycznych w warunkach domowych według wskazań Lekarza, Specjalisty,
  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów,
  • poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej pacjenta.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, płatne za pacjenta
  • szkolenia i możliwość rozwoju,
  • zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie.