Asystent rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

Lokalizacja:

Fire Tech poszukuje asystenta rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowywaniu ekspertyz, opinii, audytów z zakresu ochrony przeciwpożarowej,

  • sporządzanie i aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,

  • sporządzanie operatów przeciwpożarowych dla miejsc magazynowania
    i przetwarzania odpadów,

  • udział w projektowaniu urządzeń przeciwpożarowych,

  • udział w opracowywaniu scenariuszy zdarzeń podczas pożaru,

  • przygotowania obiektu do odbioru przez PSP,

  • inne zadania związane z ochroną przeciwpożarową i pracą w biurze projektowym.

Wymagania:

  • absolwent lub student studiów niestacjonarnych SGSP wydziału IBP,

  • chęć do pracy oraz uczenia się,

  • znajomość oprogramowania MS Office na poziomie dobrym,

  • znajomość oprogramowania CAD na poziomie dobrym,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętności komunikacyjne,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń przeciwpożarowych,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • progres wynagrodzenia wraz z doświadczeniem i wiedzą pracownika,

  • praca w młodym, kreatywnym zespole,

  • możliwość rozwoju: kursy, szkolenia, konferencje,

  • praca przy ambitnych projektach,

  • przyjazna atmosfera.

Sposób aplikacji:

wraz z klauzulą dotycząca ochrony danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/8/97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883).”