Specjalista z językiem francuskim

Lokalizacja:

Dla międzynarodowego Klienta z Katowic poszukiwani są aktualnie kandydaci na stanowisko Specjalista z językiem francuskim, miejsce pracy: Katowice Bogucice

Zakres obowiązków:

·       wsparcie techniczne i merytoryczne klientów francuskojęzycznych

·       komunikacja mailowa i telefoniczna

·       aktywna współpraca z pracownikami innych działów

·       dbanie o poprawność danych wprowadzanych do systemu

Wymagania:

·       bardzo dobra znajomość języka francuskiego B2/C1

·        mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

·       znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)

·       mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę w renomowanej firmie, z kulturą wspierającą, silnymi wartościami i wysokimi standardami pracy
  • pracę w młodym, przyjaznym i w wielokulturowym środowisku
  • pracę na umowę o pracę
  • możliwość pracy na cały etat lub część etatu
  • elastyczne godziny pracy
  • perspektywy rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych- pakiet profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

·       atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, bony do zakupów online, bilety na wydarzenia kulturalne, dofinansowanie do posiłków i wiele innych.

·       możliwość rozpoczęcia pracy i szkoleń jeszcze w maju lub w czerwcu

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres : ng@recruiters.com.pl

Aplikując na ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php