Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS poszukuje Wychowawców kolonijnych/animatorów na tematyczne obozy z dziećmi i młodzieżą (np. Obóz Przygody, Cyber Gracza, Lego, Małego Kucharza, Muzyczne, Taneczne i wiele innych)

Wyjazdy: Łeba, Jastrzębia Góra, Poddąbie, Jura, Pieniny, Góry
Świętokrzyskie, Beskidy, Giżycko

Wymagania:
  • aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego
  • doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność
Obowiązki:
  • opieka nad uczestnikami
  • realizacji programu obozu
  • animacja zajęć integracyjnych
  • transport dzieci na i z miejsca obozu
Oferujemy:
  • umowa zlecenie
  • zakwaterowanie, wyżywienie
  • ubezpieczenie NNW
  • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
  • praca w ciekawym zespole kadry
  • szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas
Pełna oferta obozów, terminy i program na www.kompas.pl

Terminy:
1. 24.06-05.07.2019
2. 06.07-17.07.2019
3. 18.07-29.07.2019
4. 30.07-10.08.2019
5. 11.08-22.08.2019

Uwaga!
Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie CV
na adres praca@kompas.pl