Copywriter (Praca zdalna)

Poszukiwane są osoby: terminowe i zaangażowane w realizacje powierzonych zadań; ambitne, posiadające pozytywne nastawienie do świata; poświęcające więcej energii na rozwiązywanie problemów niż ich wynajdywanie; potrafiące (super, jeżeli to lubisz) pisać ciekawe teksty w kreatywny sposób na różne tematy; sprawnie wyszukujące informacje w internecie.

Pracodawca oferuje:
  • pracę w trybie zdalnym;
  • współpracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży, w swobodnej i pozytywnej atmosferze;
  • wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia;
  • możliwość poszerzania wiedzy na temat marketingu internetowego oraz doskonalenie warsztatu copywriterskiego;
  • możliwość długotrwałej współpracy na jasnych i przejrzystych warunkach.
Wymagania:
  • sumienność podczas wykonywania powierzonych obowiązków;
  • doskonała znajomość języka polskiego;
  • znajomość zasad ortograficznych, interpunkcyjnych oraz językowych.
Zakres obowiązków:
  • pisanie krótszych i dłuższych artykułów na strony internetowe;
  • samodzielne wyszukiwanie informacji w internecie;
  • wykorzystywanie informacji dostarczonych.
W celu aplikacji wyślij swoje CV w formie PDF na adres rekrutacja@sempire.pl wraz z informacją o proponowanej stawce za 1000 znaków.

Nie zapomnij o dopisku w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”