Inżynier ds. procesów logistycznych

Lokalizacja:

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Inżynier ds. procesów logistycznych, miejsce pracy: Sistema Poland, Turyńska 100, 43-100 Tychy

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w opracowywaniu i przygotowywaniu projektów logistycznych
  • projektowanie procesów logistycznych
  • udział w projektowaniu oraz wdrażaniu innowacji rozwiązań w logistyce
  • udział w procesach sprzedażowych
  • budowanie budżetów kosztowych
  • analizy danych, założeń, wymagań w celu zrozumienia oczekiwań klientów
  • planowanie oraz raportowanie
  • współpraca z działami operacyjnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatniego roku, absolwenci, preferowany kierunek logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży automotive
  • znajomość narzędzi Lean
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczanie w pracy z dużą ilością danych
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • umiejętność analizowania zagadnień i wyciąganie wniosków na podstawie dostarczonych parametrów
  • komunikatywność, dokładność i systematyczność
  • kreatywność i niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnię  w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży logistyki kontraktowej
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • ubezpieczenia grupowe
  • bogaty pakiet socjalny
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Klauzula informacyjna:

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
SPM Poland Sp. z o.o., ul. Turyńska 100, 43-100 Tychy, NIP: 2060001665 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych , na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.