Asystent Oxford Support Centre

Lokalizacja:

Wymagania: dobra znajomość MS Office, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność. Dodatkowymi atutami będą: znajomość języka angielskiego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w Centrum obsługi klienta/ call center.

Warunki pracy:

Pracę w renomowanym wydawnictwie,

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
  • Pracę w młodym, zgranym zespole,
  • Możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Pakiet szkoleń,
  • Wolne weekendy i święta,
  • Pracę w centrum Warszawy,
  • Stawka 15,20 złotych brutto za godzinę.

Obowiązki:​

Sprawdzanie poprawności i wyjaśnianie zamówień na materiały wydawnictwa,

Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,

Kontakt telefoniczny z Klientami wydawnictwa,

Wsparcie dla Konsultantów Metodycznych,

Promowanie produktów wydawnictwa,

Profesjonalna telefoniczna Obsługa Klientów wydawnictwa,

Obsługa połączeń wychodzących oraz przychodzących,

Prowadzenie korespondencji e-mailowej oraz nadzór nad przebiegiem procesu obsługi Klienta,

Przygotowanie wysyłki materiałów na konferencje wydawnictwa,

Inne prace biurowe.

Zgłoszenia na Agata.kleczewska@oup.com