Mechatronik/Technik pomiarów – pierwsza praca

Lokalizacja:

Bilfinger Industrial Services Polska, lider w branży utrzymania ruchu, w związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukuje osób zainteresowanych pracą w branży AKPIA. Dla osób najbardziej zaangażowanych i chętnych do dalszego zdobywania wiedzy, po roku pracy przy pomiarach fizykochemicznych możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika w branży AKPIA

Oczekujemy:
  • wiedzy z zakresu wykonywania pomiarów fizykochemicznych
  • zainteresowania branżą elektryczną i AKPIA
  • umiejętności pracy w zespole
  • szukamy studentów IV lub V roku i absolwentów studiów technicznych lub mechatronicznych

Zakres obowiązków:
  • pomiary zanieczyszczenia przemysłowego
  • obsługa układów pomiarowych monitoringu spalin
  • pomiary fizykochemiczne pary, wody
  • pomiary kondensatorów
  • kalibracja analizatorów spalin, przetworników PH, układów detekcji CO

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • opiekę mentora
  • pracę w środowisku przestrzegającym zasad BHP
  • zdobycie doświadczenia w branży energetycznej
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • dla najlepszych, po roku, możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej aplikacji w formie CV na adres rekrutacja.is-polska@bilfinger.com lub kontakt telefoniczny 664168133.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli pozwalającej na przetwarzanie danych osobowych.