Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem duńskim

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta,międzynarodowej firmy ze Szczecina, do nowego projektu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z językiem duńskim

Lokalizacja: Szczecin

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka duńskiego (min B2/C1),Komunikatywna znajomość języka angielskiegoDobra obsługa komputera i znajomość zagadnień internetowych,Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,Wysokie umiejętności komunikacyjne,Entuzjazm i zaangażowanie.
Zakres obowiązków:
Odbieranie połączeń przychodzących od klientów indywidualnych,Udzielanie telefonicznego wsparcia w zakresie problemów wynikających z użytkowania produktów,Pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych klientów indywidualnych,Budowanie dobrych relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy.
Nasz Klient oferuje:
Umowę o pracę na pełen etatWynagrodzenie na poziomie 8000 brutto,Pakiet relokacyjny dla osób spoza Poznania, w wysokości 700 brutto miesięcznie (przez okres roku)Profesjonalne szkolenie wdrażające,Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-18:00Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne).

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku oraz dołączyć do zgranego zespołu wyślij nam koniecznie swoje CV na adres:ng@recruiters.com.pl
Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php

dodane przez Recruiters