Data ważności ogłoszenia: 2018-06-27 23:00

Stażysta programu JUMP - JTI Polska

Hej Ścisłowcu! Dział Inżynieryjny czy Utrzymania Ruchu brzmi interesująco? Jeżeli tak to zobacz ofertę i zaaplikuj!

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego z siedzibą Szwajcarii. JTI jest jednym z najlepszych pracodawców zarówno w Polsce, jak i w Europie, będąc firmą wielokrotnie nagradzaną certyfikatem Top Employers. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji

na stanowisko:

STAŻYSTA PROGRAMU JUMP

(Dział Inżynieryjny i Dział Utrzymania Ruchu)

Oferta ważna do: 27.05.2018

Start stażu: VI 2018

Miasto: Stary Gostków k. Łodzi

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

Etat: 40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

Dział Inżynieryjny:

  • udział w koordynacji projektów inżynieryjnych,
  • udział w koordynacji prac firm zewnętrznych na terenie produkcji,
  • wsparcie pracy automatyków działu inżynieryjnego.

Dział Utrzymania Ruchu:

  • wdrażanie projektów usprawniających proces produkcji w obszarze mechaniki lub automatyki/elektroniki,
  •  implementacja rozwiązań usprawniających pracę Działu,
  • udział w przeglądach maszyn,
  •  wsparcie codziennej pracy działu.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów,
  •  jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu,
  • znasz środowisko MS Windows i MS Office – w szczególności Excel,
  •  znasz język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie,
  •  posiadasz wiedzę z obszaru mechaniki, automatyki.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • płatny staż (3 lub 6 miesięcy),
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie,
  • transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Poddębice, Uniejów, Biała k. Strykowa, Zduńska Wola, Kutno, Koło),
  • szkolenia wewnętrzne,
  •  możliwość korzystania z siłowni na terenie firmy.

dodane przez Fundacja Rozwoju Talentów