Data ważności ogłoszenia: 2018-08-31 07:00

Młodszy Specjalista ds. Layout i Optymalizacji Logistyki Produkcji

BCUBE Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Miejsce pracy: Świdnik
Opis stanowiska
•utrzymywanie aktualności layout dla zakładów produkcyjnych i hal magazynowych
•optymalizacja wykorzystywanej powierzchni na halach produkcyjnych oraz w magazynach
•aktywny udział w zmianach layout z uwzględnieniem aktualizacji niezbędnej dokumentacji
•optymalizacja layout pod kątem dostarczania, odbioru materiału
•badanie i optymalizacja przepływu materiałów
•standaryzację stanowisk pracy
Wymagania
•wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane)
•doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej lub logistycznej (mile widziane)
•bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad (2D)
•znajomość Lean Manufacturing
•umiejętność analitycznego myślenia
•komunikatywność, zaangażowanie
•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
•dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•konkurencyjne wynagrodzenie
•możliwość rozwoju zawodowego
•szkolenia, a także wsparcie przy rozwoju własnego potencjału

Osoby zaintersowane ofertą proszone są o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

* Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm .)”

dodane przez SPM POLAND