Data ważności ogłoszenia: 2018-05-25 23:55

Płatny staż w Dziale Controllingu

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.

Miejsce pracy: BODACZÓW (pow. zamojski)

Do aplikowania zapraszamy studentów/absolwentów studiów ekonomicznych na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewne oraz zainteresowanych rozwojem w tym obszarze.                  Dzięki udziałowi w programie stażowym zyskasz praktyczne doświadczenie oraz umiejętności, które pozwolą Ci na objęcie samodzielnego stanowiska.

Zakres zadań:

Wsparcie Kontrolera Finansowego w wykonywaniu codziennych zadań z obszaru controllingu:

·                     tworzenie raportów finansowych;

·                     przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy;

·                     wsparcie zespołu finansowego w zamknięciu miesiąca;

·                     pomoc w przygotowaniu dokumentów i obliczeń dot. projektów inwestycyjnych;

·                     udział w procesie rocznego i kwartalnego budżetowania oraz analizy odchyleń;

·                     współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania:

·                      absolwent/ka lub student/ka studiów ekonomicznych na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewne;

·                      dobra znajomość języka angielskiego;

·                      znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

·                      dobra znajomość Microsoft Excel;

·                      umiejętność identyfikowania problemów;

·                      wysokie umiejętności analityczne;

·                      samodzielność, dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów.

Oferujemy:

·                      możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

·                      elastyczny grafik w okresie roku akademickiego

·                      umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie, staż na okres min. 5 miesięcy

·                      profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji

·                      samodzielne i rozwojowe zadania

·                      przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników

·                      referencje po zakończonym stażu

·                      możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu

Prosimy o przysłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie

danych osobowych za pośrednictwem www.ztb.pl/kariera bądź

mailowo na rekrutacja@ztb.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

dodane przez ZTB Sp. z o.o.