pracownik wsparcia technicznego

Zastanawiasz się jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w nowoczesne technologie? Pasjonujesz się nowinkami technologicznymi i znasz się na komputerach? Zdobądź cenne doświadczenie i rozwijaj swoje umiejętności pracując w branży IT.

oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznej i ciekawej spółce branży IT
 zadania:
  • wsparcie partnerów i użytkowników urządzeń
  • uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych ( tonery, papier )
  • nadzór nad urządzeniami drukującymi oraz utrzymanie poziomu jakości usług
  • prowadzenie czynności konserwacyjnych sprzętu drukującego
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
 oczekujemy:
  • zamiłowania do prac technicznych, naprawy urządzeń
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • chęci do nauki.

zadzwoń,napisz już dziś 669-335-065

dodane przez Randstad