ELEKTRONIK / AUTOMATYK (ABSOLWENT)

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach zwi

Dla naszego klienta - prężenie rozwijające się firmy zajmującej się dystrybucją komponentów dla automatyki przemysłowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. EAA/18

Najważniejsze obowiązki:
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:
- wsparcie techniczne u klienta (wyjazdy serwisowe oraz uruchomienia),
- testowanie sprzętu,
- pomoc w doborze sprzętu dopasowanego do potrzeb klienta,
- dbanie o dobre relacje z klientami,
- prowadzenie szkoleń dla klientów,
- reprezentowanie firmy na targach.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru: automatyki, mechatroniki, elektroniki oraz pokrewnych),
- umiejętność programowania sterowników PLC,
- znajomość min. jednego z języków programowania wyższego poziomu: np. C++, Basic, Pascal,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość i chęć do nauki oraz udziału w szkoleniach,
- dobra organizacja czasu pracy,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej.

Mile widziane:

- ukończony kurs pedagogiczny.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- profesjonalne szkolenia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- atrakcyjne warunki współpracy,
- narzędzia pracy (laptop, telefon).

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

dodane przez Talent Partners