Pracownik biurowy

Grupa Kapitałowa Clar System – w związku z rozwojem struktur Makroregionu Wielkopolskiego – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY nr ref. PB/CS/2018 miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

          administracyjna obsługa działu

          przyjmowanie i wysyłka korespondencji

          rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej w systemie informatycznym

          tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

      wykształcenie średnie

·             umiejętność obsługi komputera

·             umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, fax, ksero)

·             samodzielność, dokładność

Do aplikowania zachęcamy także osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

·                  umowę o pracę na czas określony

·                  stabilne warunki zatrudnienia  w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

m.przyborska@clarsystem.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.

dodane przez clar