Specjalista Ds.Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja:

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z Katowic poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim Lokalizacja:Katowice

Obowiązki:

Wsparcie Klientów niemieckojęzycznych,
Bieżąca kontrola stanu zamówień i ruchu w serwisie internetowym,
Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące statusu produktów i płatności,
Informowanie klientów drogą mailową, telefoniczną i za pośrednictwem chata o aktualnym miejscu ich zamówienia,
Optymalizacja ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
Wysokie umiejętności komunikacyjne,
Entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę,
Wynagrodzenie na poziomie 5000-6000 brutto,
Pracę na pełen etat,
Możliwa praca na 0,75 etatu po przejściu szkolenia w pełnym wymiarze godzin,
Pakiet profesjonalnych szkoleń,
Pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych

dodane przez Recruiters