Pracownik Działu Ofertowania

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU OFERTOWANIA nr ref. SO/CS/2018 miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

          przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

          opiniowanie otrzymanych specyfikacji

          zamawianie wymaganych wadiów do ofert przetargowych

          współpraca z Dyrektorem Sprzedaży  i Dyrektorami Makroregionów w  zakresie

przygotowywanych ofert handlowych i przetargowych

          zarządzanie bazą danych klientów, archiwizacja ofert i kalkulacji

          sprawdzanie poprawności kalkulacji  pod względem ich zgodności z założeniami kosztowymi i wymaganiami SIWZ

Wymagania:

             wykształcenie min. średnie

             doświadczenie na podobnym stanowisku będzie                     dodatkowym atutem

             mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień                 Publicznych

             samodzielność w działaniu, doskonała organizacja                 pracy

             wysokie zaangażowanie oraz sumienność w                         pełnieniu obowiązków

             umiejętność pracy w warunkach stresu

             bardzo dobra znajomość obsługi komputera –                       weryfikowana w procesie rekrutacji

Oferujemy:

·                  umowę o pracę na czas określony

·                  samodzielne stanowisko w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

m.przyborska@clarsystem.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.

dodane przez clar