Młodszy Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

W branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat. Świadczymy usługi techniczne w zakresie

Utrzymania Ruchu, zarządzania obiektami, optymalizacji procesów i zapewniania jakości.

W Europie zatrudniamy już ponad 500 specjalistów i stale się rozwijamy.

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz na stanowisko:

Kontroler jakości/ Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Białężyce/Września

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wizualna części pod kątem jakości,

  • Ocena stanu powierzchni (uszkodzenia, deformacje),

  • Utrzymanie porządku na swoim miejscu pracy.

    Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Mile widziane doświadczenie w kontroli jakościowej części,

  • Solidność i dyspozycyjność,

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie od 05.03.2018,

  • Pracę w trybie III zmianowym,

  • Zlecenie na okres 4 – 6 tygodni.

Czekamy na Twoją aplikację –

CV z poniższym oświadczeniem prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@clavey.eu

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz gromadzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm..

dodane przez Clavey