Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

Główne cechy

LokalizacjaWrocław, dolnośląskieFirmaMedipeForma zatrudnieniaPełny etatKategoriaObsługa klienta / Call Center

Opis stanowiska

MEDIPE DE jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną pracę na terenie Niemiec
w zakresie usług opiekuńczych.
W chwili obecnej do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

znasz język rumuński w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (na poziomie min. C1) warunek konieczny,
jesteś dyspozycyjny/a w dni robocze po 16.00 i w weekendy,
masz doświadczenie w zakresie obsługi klienta.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zgłaszanych trudności
dotyczących obsługiwanych zleceń,
rejestracja sprawy w systemie i aktualizacja bazy danych.

Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
umowę zlecenia,
pracę w młodym zespole, zapewniającym wsparcie oraz dobrą atmosferę,
możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [Aplikuj online]

Prosimy o wpisanie w tytule maila: Konsultant/TOK/Wrocław oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą we Wrocławiu przy ul.
Strzegomskiej 236 a, NIP 8943106532 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w
celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).

dodane przez AnnaLis