Młodszy specjalista ds. szkoleń (Wrocław)

Główne cechy

LokalizacjaWrocław, dolnośląskieFirmaMedipeWynagrodzenieDam pracęForma zatrudnieniaPełny etatKategoriaHuman Resources

Opis stanowiska

Firma MEDIPE DE zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.
Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.
Obecnie do działu szkoleń, odpowiadającego za organizację kursów j. niemieckiego i szkoleń dla opiekunów, poszukujemy
Kandydatów na stanowisko::

masz pierwsze doświadczenie w pracy (w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta),
lubisz rozmawiać przez telefon, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona,
jesteś osobą nastawioną na realizację celów, zaangażowaną i bardzo dobrze zorganizowaną,
bardzo dobrze wyszukujesz informacji w Internecie i posługujesz się MS Excel,
posiadasz prawo jazdy kat. B,
szukasz miejsca, w którym w atmosferze współpracy i wsparcia realizuje się codzienne zadania i nowe pomysły.
Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
aktywne pozyskiwanie Kandydatów zainteresowanych uczestnictwem w kursach j. niemieckiego i szkoleniach
opiekuńczych,
przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (selekcja, aktualizacja bazy danych, kontakt telefoniczny i bezpośredni),
współpraca z lektorami, trenerami, firmami szkoleniowymi na terenie Polski,
całościowa obsługa administracyjna grup szkoleniowych,
organizowanie i prowadzanie spotkań informacyjnych.

Naszym pracownikom oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje,
pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport),
spotkania integracyjne działowe i firmowe,
codzienną, nielimitowaną, pyszną kawę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [Aplikuj online]

Prosimy o wpisanie w tytule maila: Szkolenia Wrocław oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą we Wrocławiu przy ul.
Strzegomskiej 236 a, NIP 8943106532 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w
celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).

dodane przez AnnaLis