Lider zespołu koordynacji

Główne cechy

LokalizacjaWrocław, dolnośląskieFirmaMedipeForma zatrudnieniaPełny etatKategoriaKadra zarządzająca

Opis stanowiska

MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych.
Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.
Obecnie do działu koordynacji i wsparcia operacyjnego, odpowiadającego za kontakt z partnerami niemieckojęzycznymi,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Komunikujesz się w j. niemieckim, lubisz pracę w sprzedaży, a budowanie relacji biznesowych to Twoja mocna strona?
Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy firmę MEDIPE!

Twoje zadania i obowiązki to m.in.:
Zarządzanie kilkuosobowym zespołem (inicjowanie i realizowanie działań zwiększających efektywność pracy
zespołu),
Obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy,
Osiąganie założonych celów sprzedażowych, w tym zaangażowanie w projekty międzydziałowe,
Budowanie relacji i rozwijanie współpracy z partnerami,
Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów w krajach niemieckojęzycznych,
Przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zapytań i negocjowanie warunków współpracy,
Reprezentowanie firmy podczas spotkań z klientami w Polsce i za granicą,
Udział w targach i wydarzeniach branżowych,
Współpraca przy opracowywaniu treści materiałów marketingowych wykorzystywanych do działań sprzedażowych,
Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych.

Oferujemy:
Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy,
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy,
Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje,
Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej,
Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, Wigilia firmowa, atrakcyjne
benefity dla dzieci pracowników,
Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Oczekujemy:
Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. C1) - warunek konieczny,
Min. 3-letniego doświadczenia w pracy związanej z minimum jednym z obszarów: zarządzanie zespołem, współpraca z
klientami biznesowymi, sprzedaż, negocjacje,
Inicjatywy, samodzielności i wytrwałości w osiąganiu założonych celów, również pod presją czasu i zmieniających
się sytuacji,
Umiejętności ustalania priorytetów i efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu,
Umiejętności analizowania i wyciągania wniosków,
Czynnego prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych,
Znajomości obsługi oprogramowania z pakietu MS Office i umiejętności sprawnego odnajdywania treści w
Internecie.

Atutami będą:
Znajomość dodatkowych języków obcych,
Znajomość branży opiekuńczej.
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 5242772921 oraz inne
spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej
rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).

Aolikuj :

dodane przez AnnaLis