Data ważności ogłoszenia: 2018-03-31 23:55

Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu (Elektryk)

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.

Więcej informacji na stronach: www.ztb.pl , www.glencorepolska.pl

STAŻ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU (ELEKTRYK)

Miejsce odbywania stażu: BODACZÓW (pow. zamojski)

Dzięki udziałowi w programie stażowym zyskasz praktyczne doświadczenie oraz umiejętności, które pozwolą Ci na objęcie samodzielnego stanowiska

Będziesz realizował/a następujące zadania:

·         Poznanie specyfiki pracy Działu Utrzymania Ruchu

·         Współuczestniczenie w wykonywaniu przeglądów prewencyjnych urządzeń i infrastruktury zakładowej

  • Wsparcie podczas usuwania awarii, konserwacji i remontów urządzeń techniki zakładowej
  • Inne obowiązki wynikające z bieżącej pracy działu

Sprawdź, czy to na Ciebie właśnie czekamy:

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe w kierunku Elektryk/ Elektromonter
  • Znajomość rysunku technicznego elektrycznego oraz umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego E Grupa 1 do 15 kV, świadectwa kwalifikacyjnego E Grupa 2

·         Mile widziane posiadanie wiedzy dotyczącej eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV

  • Mile widziana ogólna wiedza techniczna - zainteresowania nowinkami technicznymi, usprawnieniami
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Inicjatywa, zaangażowanie

Z Nami zyskasz:

  • Płatny staż trwający min 6 miesięcy, atrakcyjne wynagrodzenie, umowa zlecenie
  • Możliwość dopasowania stażu do zajęć w szkole, na uczelni (elastyczny grafik)
  • Samodzielne i rozwojowe zadania
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, dedykowany opiekun stażu
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Referencje po zakończonym stażu
  • Ułatwienie w zaliczeniu stażu jako obowiązkowych praktyk
  • Szansa zatrudnienia dla najlepszych po zakończonym stażu

Prosimy o przysłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych

za pośrednictwem www.ztb.pl/kariera  bądź na adres rekrutacja@ztb.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

dodane przez ZTB Sp. z o.o.