Praca z językiem niemieckim 6000 brutto

Lokalizacja:

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z Katowic poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca z językiem niemieckim 5000-6000 brutto
Katowice

Obowiązki:

  • Wsparcie Klientów niemieckojęzycznych,
  • Bieżąca kontrola stanu zamówień i ruchu w serwisie internetowym,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące statusu produktów i płatności,
  • Informowanie klientów drogą mailową, telefoniczną i za pośrednictwem chata o aktualnym miejscu ich zamówienia,
  • Optymalizacja ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000-6000 brutto,
  • Pracę na pełen etat,
  • Możliwa praca na 0,75 etatu po przejściu szkolenia w pełnym wymiarze godzin,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

dodane przez Recruiters