Praca z językiem niemieckim 6500

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Krakowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praca z językiem niemieckim 6500 brutto Kraków

Obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień klientów niemieckojęzycznych oraz aktualizowanie danych w systemie komputerowym,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące zamówień, faktur oraz oferowanych produktów,
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji między różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (6000-6500 PLN brutto),
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna,ubezpieczenie na życie),
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Mile widziane CV w języku angielskimWysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

dodane przez Recruiters