Księgowy/a ds. Zobowiązań - AP Accountant

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej organizacji z branży farmaceutycznej aktualnie poszukujemy osób na stanowisko AP Accountant - Księgowy/a ds. Zobowiązań.

Zadania:
  • Weryfikacja oraz księgowanie faktur od dostawców za zakup towarów i usług​
  • Przygotowywanie raportów i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów
  • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie
  • Monitorowanie terminów płatności
  • Koordynacja oraz procesowanie transakcji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Kontakt z Klientem (e-mail / telefon)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe / praktyki w zakresie księgowości/finansów, znajomość procesów AP
  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym będzie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office (w szczególności Excel)​, znajomość SAP będzie mile widziana
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Zdolności analityczne oraz numeryczne
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji
  • Życzliwą atmosferę pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Brzmi interesująco? TAK?! Bo takie jest! Zapukaj do nas, odpowiemy na wszystkie pytania- wyślij CV na adres a.kabala@kellyservices.plProsimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)'​

dodane przez AnnaK