Data ważności ogłoszenia: 2018-01-08 12:00

Stażyst(k)a przy Promocji Wydarzeń

Jesteś studentem? Interesujesz się marketingiem?

Fundacja Rozwoju Talentów to nie tylko praca, to chęć robienia dobrych rzeczy, zawodowo. Jeśli chcesz je robić z nami, prześlij swoją aplikację na stanowisko:

Oferta ważna do: 07.01.2018
Czas trwania stażu: II-IV 2018

Poznań, Jeżyce
Umowa zlecenie
24-30h/tydzień (elastyczny grafik)

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

  • promocja wydarzeń na Facebook’u
  • pisanie notek prasowych
  • zamieszczanie ofert na stronach tematycznych
  • uczestnictwo w Targach Pracy

    Miesiące luty, marzec i kwiecień to w naszej Fundacji czas intensywnej promocji pracy, staży i warsztatów, dlatego poszukujemy osoby, która wesprze naszego Specjalistę ds. Komunikacji w promocji tych inicjatyw, szczególnie online.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • znasz i lubisz media społecznościowe
  • umiesz analizować kampanie online lub chcesz się tego nauczyć
  • chociaż w stopniu podstawowym znasz Google AdWords i Analytics
  • jesteś samodzielny/a
  • studiujesz
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • znasz pakiet MS Office

    Jesteśmy Fundacją, czyli organizacją wyjątkową, nie znaczy to jednak, że u nas się nie pracuje. Każdy ma swoje cele, wywiązuje się ze swoich obowiązków. Szukamy osób sumiennych, bo cel naszej pracy jest szczytny, a pracy do wykonania sporo.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • 3 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce
  • 14 zł/godzinę brutto
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość skorzystania ze szkoleń
  • poniedziałkowe śniadania
  • możliwość angażowania się w ciekawe, zróżnicowane projekty
  • możliwość poznania wielu ludzi, organizacji i miejsc

    Nasz zespół to grupa młodych i zaangażowanych osób, które chcą aktywnie i mądrze kreować otaczającą nas rzeczywistość. Jeśli jesteś człowiekiem z pasją – zapraszamy do udziału w rekrutacji.

dodane przez Fundacja Rozwoju Talentów