Data ważności ogłoszenia: 2018-03-30 22:40

Specjalista ds. obsługi zamówień w sklepie internetowym

Ogrodosfera (N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy) Ogrodosfera (https://ogrodosfera.pl) to jeden z największych sklepów internetowych z wyposażeniem ogrodów. Poszukujemy osoby na stanowisko: Płatny staż w sklepie internetowym Miejsce pracy: Warszawa Rodzaj pracy: Pełny etat Rodzaj umowy: Staż Min. Wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:

Staż trwa 3 miesiące i został stworzony z myślą o przygotowaniu uczestnika do pełnoetatowej pracy w jednym z działów naszej firmie - na stanowisku dostosowanym do indywidualnych preferencji i uwarunkowań.

Zakres Obowiązków:

Wprowadzanie produktów na panel sklepu internetowego

Realizowanie zamówień we współpracy z innymi działami firmy

Elektroniczny i/lub telefoniczny kontakt z klientem

Monitorowanie zgodności dokumentów z procedurami wewnętrznymi

Analizowanie działań konkurencji i śledzenie trendów w branży

Opracowywanie raportów

Wymagania:

Dyspozycyjność (40 godzin tygodniowo) na okres 3 miesięcy

Swoboda w korzystaniu z MS Office (Excel, Word)

Chęć przyswajania nowych umiejętności i wiedzy oraz wykorzystywania nowych narzędzi pracy

Rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Umiejętność samoorganizowania sobie pracy

Chętnie widziane osoby ze statusem studenta (w trybie zaocznym lub wieczorowym)

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce w firmie, która jest liderem w swojej kategorii (Gazele Biznesu 2014, ekomersy 2016)

Szkolenia wprowadzające i narzędzia pracy

Ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie utrzymującej wysokie standardy pracy

Umowę o staż (wynagrodzenie: 1200 zł netto)

Możliwość rozpoczęcia pracy na pełny etat po zakończeniu stażu w jednym z działów: obsługa klienta, realizacja zamówień, marketing, dział reklamacji itp.

Osoby zainteresowane ofertą stażu prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@ogrodosfera.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

dodane przez N.Trade