Data ważności ogłoszenia: 2017-11-21 23:55

Operator CNC (frezarki, tokarki)

W związku z rozwojem naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów do obsługi maszyn CNC (frezarki, tokarki). Firma ta mieści się około 20 km od Warszawy, w związku z tym pomagamy w znalezieniu mieszkania w okolicach fabryki.

Oferta pracy stałej ( zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta).
Obowiązki:•produkcja i kontrola wykonywanych części wg dokumentacji•utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:•wykształcenie techniczne, mechaniczne minimum zawodowe•mile widziane doświadczenie •obsługa narzędzi pomiarowych•umiejętność czytania rysunku technicznego mechanicznego
Oferujemy:Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz•umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, stała premia•praca od poniedziałku do piątku•dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach
Range HR Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudnienia nr 13205. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : biuro@rangehr.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

dodane przez Range HR