www organizatora »

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-11-10

Praca z językiem niemieckim 6000 brutto

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy
z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • rejestracja zgłoszeń od Klientów niemieckojęzycznych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,
  • udzielanie wsparcia klientom biznesowym w zakresie bieżących problemów,
  • dbanie o wysoki poziom obsługi.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 6000 PLN brutto
  • praca w godzinach 9:00-18:30, brak pracy w systemie zmianowym
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,,
  • perspektywa rozwoju i jasna ścieżka kariery.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

dodane przez Recruiters

data ostatniej modyfikacji: 2017-10-11 13:15:23
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZOP_220.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura