Data ważności ogłoszenia: 2017-10-23 23:00

Pracownik kuchni nowej restauracji w CH Wroclavia

ZACZNIJ SWOJA PRZYGODĘ Z GASTRONOMIĄ! ZRÓB COŚ AMBITNEGO! BUDUJ Z NAMI NOWY BRAND W POLSCE OD PODSTAW. WSZYSTKIEGO CIEBIE NAUCZYMY I DAMY MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU? STUDIUJESZ? WSPANIALE? 80% NASZYCH MANAGEROW I PRACOWNIKÓW BIURA ZACZYNAŁA W RESTAURACJI. APLIKUJ JUŻ DZIŚ. OBIECUJEMY ELASTYCZNY GRAFIK I KULTURĘ BRING FUN TO LIFE :)

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to Pizza Hut, KFC, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 1300 restauracjami i kawiarniami w 13 krajach, zatrudniając ponad 20 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!”, dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.

Już niebawem do portfolio AmRest dołączy nowa wyjątkowa marka – restauracje typu bar & grill z obsługą kelnerską.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć historię tego brandu w Polsce, dołącz do naszego zespołu jako:

Pracownik Restauracji

Dołączając do nas zyskujesz:
• Możliwość tworzenia brandu od podstaw.
• Szkolenia tematyczne prowadzone przez ekspertów oraz szkolenia przygotowujące do pracy.
• Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem.
• Wynagrodzenie zawsze na czas.
• Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb (możliwość pracy w różne dni tygodnia, w różnych porach dnia).
• Twoje ulubione produkty marek AmRest w bardzo atrakcyjnych cenach.
Twoje zadania:
• Dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie produktów jak najwyższej jakości.
• Wykonywanie bieżących zadań związanych z przygotowywaniem produktów; dbanie o sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy.
• Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje.
• Zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki.
Oczekiwania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Pasja do gotowania
• Dobra organizacja pracy
• Otwartość i komunikatywność
• Pozytywna energia i pomysłowość

Oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych

Jeśli podoba Ci się nasza oferta – APLIKUJ do naszego zespołu już teraz!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.”

dodane przez BlueFrog